Urządzenie RGH-II Czytaj więcej!

Urządzenie RGH-IIUrządzenie RGH-II montowane jest w samochodach użytkowanych przez osoby z niedowładem lub brakiem prawej nogi oraz w samochodach użytkowanych przez osoby z niedowładem lub brakiem obu...

Gdzie zdawać na prawo jazdy?

Zdobycie uprawnień do kierowania samochodem osobowym w Polsce nigdyniebyło szczególnie łatwe. Sytuację znacznie pogorszyła nowelizacja przepisów, która weszła w życie 19 stycznia 2013 roku. Radykalnie...

Takie będą nowe prawa jazdy [...]

W Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona nowym prawom jazdy i nowym zasadom egzaminowania kandydatów na kierowców. ...

  • Urządzenie RGH-II Czytaj więcej!

    wtorek, 06 grudnia 2011 10:37
  • Gdzie zdawać na prawo jazdy?

    wtorek, 16 kwietnia 2013 08:45
  • Takie będą nowe prawa jazdy [...]

    wtorek, 16 kwietnia 2013 09:02